Misja

UWAGA! Zamieściliśmy już najnowsze oferty:

QR-Code

 

Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny "Kalina"
Ul. Słoneczna 5
72-351 Pogorzelica
Tel. 502 412 274,
503 040 711.

www.kalina.com.pl
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" title="Ośrodek Kalina">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny "Kalina" to duży, murowany, trzykondygnacyjny kompleks z zapleczem żywnosciowym, sanitarnym i sportowym na 220 miejsc. Miejsce, w którym się znajduje - żywiczny sosnowy las o specyficznym mikroklimacie korzystnie wpływa na leczenie górnych dróg oddechowych.

 

Zobacz ofertę zajęć fakultatywnych: jeździectwo konne, paintball, kurs żeglarski, szachy.

www.kajtur.pl - zabawa militarna i paintball

www.ar-sport.pl - windsurfing

www.czahary.pl/stajnia-w-pogorzelicy.html - jeździectwo konne

Przebywający w naszym ośrodku goście mają do dyspozycji:

 • pokoje 3,4,5- osobowe z łazienkami,
 • salę gimnastyczną (25x12x17) wyposażoną w podstawowy sprzęt sportowy,
 • boisko do piłki siatkowej i koszykowej,
 • dwie świetlice wyposażone w TV (telewizja satelitarna i DVD),
 • stoły do tenisa,
 • własną kuchnię i stołówkę na 240 miejsc,
 • bezprzewodowy internet,
 • plac zabaw,
 • opiekę medyczną,
 • basen kryty położony 200 m. od ośrodka,
 • duży teren zielony z miejscem na ognisko.

Okolica:
Pogorzelica – miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem morskim w północno-zachodniej Polsce, położona nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal. Miejscowość w całości objęta jest specjalnym obszarem ochrony siedlisk Trzebiatowsko-Kołobrzeskim Pasem Nadmorskim. Na wschód i południe od Pogorzelicy został wytyczony obszar specjalnej ochrony ptaków tzw. „Wybrzeże Trzebiatowskie”. Od zachodu Pogorzelica graniczy poprzez Kanał Liwia Łuża z Niechorzem. Na południowy wschód od wsi znajduje się zarastające jezioro Konarzewo, a na południowy zachód jezioro Liwia Łuża będące rezerwatem ptaków. Na południowy wschód od wsi znajduje się porośnięte borem sosnowym wzniesienie Sowia Góra. W rejonie Pogorzelicy zaplecze nadmorskie wydmy stanowią pagórki barchanów i wydm parabolicznych pokrywających równinę nadmorską. Od strony lądu miejscowość okala bór sosnowy. Na północny wschód od ośrodków wczasowych w Pogorzelicy na obszarze akumulacji eolicznej znajdują się siedliska boru suchego. Na wschód od wsi występują siedliska boru bagiennego. Duża koncentracja starodrzewu znajduje się w kierunku północno-wschodnim od Pogorzelicy (sosna w wieku 120–150 lat, enklawa 130-letniej dąbrowy) oraz w bezpośrednim otoczeniu ośrodków wczasowych w Pogorzelicy – starodrzew sosnowy. We wsi znajduje się zabytkowy dworzec Gryfickiej Kolei Wąskotorowej z przełomu XIX/XX wieku. Linia została uruchomiona 1 maja 1913 roku. Budynek stacji zbudowano na obszarze dawnej wsi (niem.) Fischerkathen obejmującej rejon obecnych ulic Spokojnej i Leśnej. Kąpielisko w Pogorzelicy w latach 2006–2013 otrzymywało wyróżnienie - Błękitną Flagę.

 

Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny "Diuna"
Ul. Słowiańska 16
76-153 Darłówko Wsch.
Tel. 94 314 10 90

http://www.owdiuna.pl/diuna-darlowko/
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna położony jest na rozłożystym, ogrodzonym terenie pośród sosnowego lasu wydmowego, przy głównym trakcie spacerowym Darłówka Wschodniego - ulicy Słowiańskiej. Pozwala to na nieograniczone korzystanie z plaży i atrakcji w centrum miasta, równocześnie umożliwiając uniknięcie śródmiejskiego zgiełku. Diuna oddaje do dyspozycji gości 2 pawilony hotelowe, 16 drewnianych domków oraz osobny budynek jadalni, gdzie trzy razy dziennie serwowane jest smaczne jedzenie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego). Wszystkie budynki poddane zostały generalnemu remontowi. Na otaczającym je terenie znajduje się kompleks boisk sportowych (dwa boiska do piłki nożnej i siatkówki), atestowany plac zabaw i krąg ogniskowy. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości pozostają dwa monitorowane parkingi, zdolne pomieścić zarówno samochody osobowe, jak i autokary. Na terenie ośrodka znajduje się 8 sal o wszechstronnym zastosowaniu, których wyposażenie umożliwia organizację konferencji, zajęć dydaktycznych, zajęć sportowo-rozrywkowych, spektakli teatralnych, projekcji filmowych oraz dyskotek. Jedna z sal połączona jest z kawiarnią Srebrna Łyżeczka, oferującą aromatyczne kawy, domowe ciasta i lodowe desery.

Przebywający w naszym ośrodku goście mają do dyspozycji:

 • pokoje 2,3,4- osobowe z łazienkami,
 • 8 sal o wszechstronnym zastosowaniu,
 • 2 boiska do piłki nożnej i siatkówki,
 • własną kuchnię i stołówkę,
 • atestowany plac zabaw,
 • teren zielony z miejscem na ognisko.

Okolica:
Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta Darłowo czeka na turystów przez cały rok. Oczywiście najważniejsza jest w Darłówku plaża wschodnia i zachodnia, piaszczysta i zadbana przez lokalne władze. W Darłówku warto zobaczyć widok z Latarni Morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, przeprawić się unikalnym rozsuwanym mostem. W centrum Darłowa warto przejść się po starym mieście, zajrzeć do Zamku Książąt Pomorskich i w regionalnym muzeum, które w nim się znajduje. W okolicach Darłówka znajduje się wiele interesujących miejscowości małe Cisowo i Kopań położone nad jeziorem Kopań, uzdrowisko w Dąbkach.

 

Petr Bezruc
Malenovice 327
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Tel. +420 558 675 341
+420 558 675 342
+420 773 211 128
+420 737 211 111

www.hotelpetrbezruc.cz

 

Hotel zlokalizowany jest na obrzeżach miejscowości Malenovice w Beskidzie Czeskim.
Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką i TV. Pełne wyżywienie i prowiant na narty. Do dyspozycji gości są: basen, sauna, jacuzzi, sala gimnastyczna, stół ping-pongowy, piłkarzyki, kręgielnia. Na narty jeździmy na Bile.

 

Hotel Mesit - Horni Becva 316
Tel. +420 571 645 106
+420 731 414 306
+420 721 071 760

www.hotelmesit.cz

 

Hotel położony jest w spokojnej miejscowości Horni Becva. Na narty jeździmy na Pustevny lub Bile w Beskidzie Czeskim.
Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką i TV. Pełne wyżywienie i prowiant na narty. W hotelu jest basen, świetlica, ping-pong.

 

Piancavallo

 

Piancavallo - włoski ośrodek narciarski położony we wschodniej części regionu Friuli-Wenecja Julijska, w prowincji Pordenone. Leży w Dolomitach na wysokości 1267 m. Znajduje się tutaj 18 tras narciarskich, a także między innymi trasy do biegów narciarskich oraz trasy dla psich zaprzęgów. Ośrodek powstał w latach 60. XX wieku i był pierwszym we Włoszech, który posiadał system dośnieżania. Piancavallo - jest typową stacją narciarską "z probówki", znaną w świecie narciarskim z trasy zjazdowej "Pista Nazionale", na której odbywają się tradycyjne zawody Pucharu Świata dla kobiet i trasy slalomowej "Sauc", również dla mężczyzn. Narciarskim amatorom można polecić kilka tras w głębokim śniegu i po wiosennym firnie, który w Piancavallo dość długo się utrzymuje. Dodatkowo można grać w hokeja na lodzie, latać na lotni i strzelać z łuku. Dodatkową atrakcją Piancavallo jest to, że po wjechaniu na wysokość 1830 metrów widać błękit morza Adriatyckiego. Kto ma duszę narciarza i wodniaka, łatwo to zrozumie.